343
361953

SEMIANTIK ISFAHAN. 197,5 x 139,5 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Benvit botten med polykromt livsträd, blommor, fåglar, påfågelpar, tiger, orm och hjort. Bred vinröd huvudbård med blommande träd, hjortar, harar, fåglar och möss.

Något smutsig, fläckar, smärre lagningar. Långsidorna med trampveck och smärre skador, en kortsida med obetydliga skada.