359
367701

SEMIANTIK/OLD KESHAN. 211 x 131 cm.

Utropspris
11 000 - 12 000 SEK
959 - 1 050 EUR
1 000 - 1 100 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Mörkblå botten med polykrom medaljong, hörnornament, blom- och palmettslingor. Bred mörkröd huvudbård med palmett-, blad- och blomranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar varav några något stela, smärre malskador. Långsidorna med smärre trampveck, en kortsida något skadad.