379
357531

SEMIANTIK SENNEH. 196 x 128,5 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Benvit botten med rader av stora polykroma botehmönster och blomslingor. Röd huvudbård med palmett-, blom- och granatäppelrankor.

Jämnt slitage, smutsig, fläckar, obetydliga lagningar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med trampveck, en kortsida saknar några knutrader.