457
350246

Giovanni Ghisolfi, hans krets

(Italien, 1632-1683)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Giovanni Ghisolfi, hans krets
(Italien, 1632-1683)

GIOVANNI GHISOLFI. Hans krets. Olja på uppfodrad duk.

Ruinlandskap med Jesus och äktenskapsförbryterskan. 63 x 103 cm.

Smärre slitage.
Ytsmuts.
Krackelyr.