579
361087

DAPPERT OLFERT (1639-1689), Tweede en derde Gesandschap na het Keyserryck van Taysing of China. Amsterdam 1670.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Gedenkwaerdig bedryf der Nederlandsche oostindische maetschappye, op de kuste en in het keizerrijk van Taising of Sina, behelzende het tweede gezandschap aen den onder-koning Singlamong en veldheer Taising Lipoui, door Jan van Kampen en Konstantyn Nobel. Vervolgt met een verhael van het voorgevallen des jaers 1663-64 op de kuste van Sina, en ontrent d'eilanden Tayowan, Formosa, Ay en Quemuy, onder 't gezag van Balthasar Bort; en het derde gezandschap aen Konchy, tartarsche keizer van Sina en oost-Tartarye onder beleit van Pieter van Hoorn, beneffens een beschryving van geheel Sina. Rikt illustrerad med bla utvikbara planscher. Helfranskt skinnband i folio.
An engraved title-page reads: "Tweede en derde gesandschap na het keyserryck van Taysing of China, 1671."

Slitage, fläckar, ej fullständigt genomgången.

Proveniens

Arne Nilssons samling, Sandviken.