665
351433

VÄNDBÄNK. Hälsingland/Dalarna, 1700/1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Furu. Svarvade ryggspjälor. Längd 267, höjd 97 cm.

Ställvis skador.