696
354222

TABURETTER, ett par, av Johan Lindgren (mästare i Stockholm 1770-1800). Gustavianska.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Förgyllda och bronserad. Stoppad sits. Signerade ILG.