698
319640

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Delvis genombruten dekor av rocailler och blommor. I ramen infällt spegelglas. Höjd 183, bredd 75 cm.

Tilläggslista

Height should be 183 cm.