712
354646

SPEGEL. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Förgylld och bronserad. Gouacher med antikiserande figurscener. Höjd 167, bredd 69 cm.