862
324772

FIGURINER, tre stycken, porslin. Meissen, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i polykromt och guld. Höjd 13,5, 13, samt 9,7 cm.

Nagg. (3)