910
362924

SLEV, Giorgien 1800-talets andra hälft.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Delvis förgylld. Heltäckande drivet och ciselerat jaktmotiv, i botten liggande hjort i relief. Längd 35 cm, vikt 220 gram.