930
365262

TESKEDAR, 6 st, icke identifierad mästare, S:t Petersburg, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Förgyllda, med dekor av cloisonnéemalj i ljusblått, mörkblått, ljusgrönt, mörkgrönt, turkost, brunt och vitt.