931
365266

TESKADAR, 6 st, icke identifierad mästare, S:t Ptersburg, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Förgyllda, med dekor av cloisonnéemalj i vitt, ljusgrönt, mörkgrönt, turkost och brunt. Bladets insida med gravyr.