932
365383

MOCKASKEDAR, 4 st, icke identifierad mästare, Moskva 1880-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris

Förgyllda, med dekor av cloisonnéemalj i turkost, ljusblått, mörkblått, rött och vitt.

Emaljskador.