371
408683

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris

Max Papart
(Frankrike, 1911-1994)

MAX PAPART. Olja på duk. Sign Max Papart o dat LXXVI a tergo.

"Sugar". 74 x 60 cm.

Smärre slitage längs kanterna.
Obetydligt ytsmuts.

Proveniens

Galerie Saint-Germain, Paris.