253
392346

PORTFÖLJ. "Artists coming togehter" (America coming together)

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris

Svit med 10 grafiska verk, 2004, av: John Baldessari; Cecily Brown; Frank Gehry; Jasper Johns; Ellsworth Kelly; Elizabeth Murray; Robert Rauschenberg; Susan Rothenberg; Ed Ruscha och Richard Serra, samtliga signerade och numrerade, utgiven av Gemini G.E.L, Los Angeles och America Coming Together.

Gemini Publication Sequence Number: JBa04-5293; CBR04-1518; FG04-1527; EK04-1507; JJ04-1510; EM04-1508; RR04-5292; SR04-1513; ER04-1511; RS04-1517.