255
413444

BOK med 4st färgtryck av originalteckningar från 1950/60-talet, 2007, samtliga signerade av Valentino, upplaga 100.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris

"Valentino Garavani. Una grande storia italiana, Art Edition", i originalemballage, stämplade a tergo. Utgiven av Taschen. 44 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram. Originalemballage med smärre missfärgning.