410653

274. PETER DE RU, "Szécheny i badet, Budapest" 1982.

Signerad Peter de Ru och numrerad 7/15 a tergo. Silvergelatinfotografi, bildyta 23,4 x 35,1 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK/715 - 954 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
7 650 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

ETC MAGAZINE, Nr 3, 1983, avbildad.