308
417536

Kimiko Yoshida

(Japan/Frankrike, Född 1963)
Utropspris
120 000 - 150 000 SEK
10 500 - 13 100 EUR
10 900 - 13 700 USD
Klubbat pris
125 000 SEK

Kimiko Yoshida
(Japan/Frankrike, Född 1963)

"The Mao Bride (Red Guard Red) Self-portrait", 2009

Signerad Kimiko Y. samt med fingeravtryck och numrerad 9/10 och daterad 2010 på etikett a tergo. C-Print, diasec monterad, 121 x 120 cm.