379
411127

Johan Petterson

(Sverige, Född 1957)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Johan Petterson
(Sverige, Född 1957)

"Hästens resa"

Signerad Johan Petterson och daterad 2013. Järn. Höjd 26, längd 34,5 och bred 11,8 cm.