378
419225

Patrik Andiné

(Sverige, Född 1968)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Patrik Andiné
(Sverige, Född 1968)

"Blått draperi på diagonalen"

Signerad Patrik Andiné och daterad 2010 a tergo. Olja på papper, bladstorlek 23 x 22 cm.