377
418025

Jockum Nordström

(Sverige, Född 1963)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Jockum Nordström
(Sverige, Född 1963)

"Lick My Hand "

Signerad Jockum och daterad -08 och numrerad AP 2. Färgetsning och akvatint 49,5 x 69,5 cm.