376
412429

Anna Bjerger

(Sverige, Född 1973)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Anna Bjerger
(Sverige, Född 1973)

"Walking the dog"

Signerad Anna Bjerger och daterad 2012 a tergo. Olja på aluminium 40 x 30 cm.