102
406173

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"Östhammar"

Signerad G. Widforss och daterad Östhammar -08. Akvarell 28,5 x 22 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.