1217
399862

Fickur. Vacheron Constantin. Genève, 18k guld, totalvikt 86g. 51 mm. 1900-tal.

Utropspris
12 000 - 14 000 SEK
1 050 - 1 220 EUR
1 100 - 1 280 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Fickur i guld med vitemaljerad urtavla. Boett nr. 21827, urverks nr. 355557.

Boett med bruksslitage, buckla på undersidan.