1223
376562

Rolex - Cellini. Manuell. Guld/läderband. 31x26mm. Ca 1980/90-tal. Boettnr. 4322620. Ref. 4135.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Herrklocka i guld med läderband och originalspänne i doublé. Rektangulär boett med rundade hörn. Guld urtavla. Datonindex.

Slitage. Läderband med ställvis kraftigt slitage.