1224
376560

IWC - Grand Square. Automatisk. Stål/läderband. 34x34mm Ca 1970. Boett nr 2057913. Ref. 1871. 34x34mm.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Herrklocka i stål med en tvåfärgad urtavla. Batonindex, visare och index med svarta detaljer, plexiglas.

Slitage på boett. Repor. Anlöpning på urtavla. Senare krona.