1256
420869

SEMIANTIK BEIJING. Art Deco. 292 x 211,5 cm.

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 530 - 1 720 EUR
1 730 - 1 950 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Blå botten med drakmedaljong, blomvaser, fjärilar, fladdermöss och hörnornament. Gul huvudbård med medaljonger, blommor, fjärilar och växter.

Ställvis något slitage, smutsig, fläckar. Långsidorna med trampveck och smärre skador.