1257
423150

SEMIANTIK CHODOR CHUVAL. 78 x 118,5 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Plommonfärgad botten med rader av polykroma chodorgüls och blomrankor. Rutmönstrad bård med stiliserade blommor.

Något ställvis lite hårdare slitage, smutsig, fläckar, smärre skador och lagningar. Tre något skadade sidor.