1258
423391

SEMIANTIK DJOSHAGAN. 347,5 x 189 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Mörkblå botten med stor polykrom medaljong och stiliserade blombuketter. Bred benvit huvudbård med sammanhängande kartuscher med träd och blommor.

Jämnt slitage, smutsig, fläckar, smärre lagningar. Baksidan med smärre malskador, långsidorna med trampveck varav en med skador, kortsidorna något avkortade, senare fransar.