1276
423470

SEMIANTIK KESHAN S.K. MOTACHEM FIGURAL. 198 x 135 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Polykromt landskap med härskare till häst, uppvaktning, medaljonger med inskriptioner, träd och djur. Blåmelerad huvudbård med fåglar, träd och kartuscher med inskriptioner.

Obetydligt slitage, fläckar, smärre hål och lagningar, något stel. Kortsidorna med obetydliga skador.