1292
423473

SEMIANTIK KESHAN. 203,5 x 134 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
794 - 883 EUR
829 - 921 USD
Klubbat pris

Röd botten med polykrom medaljong, hörnornament, blom- och palmettslingor. Mörkblå huvudbård med palmett-, arabesk-, ros- och blomrankor.

Något slitage och smutsig, smärre fläckar, obetydliga malskador. Sidorna med smärre trampveck och obetydliga skador.