1312
423484

SEMIANTIK/OLD SAMAN (BACHTIARI-OMRÅDET). 403,5 x 305 cm.

Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 360 - 6 100 EUR
4 560 - 6 390 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Benvit botten med polykrom medaljong, hörornament, palmett- och blomslingor. Blå huvudbård med stor palmett- och blomranka.

Obetydligt ställvis lite hårdare slitage, obetydligt smutsig, fläckar, fällning, trampveck. Baksidan med obetydliga malskador.