1313
423412

SEMIANTIK SAROUK. 303 x 268,5 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 490 - 5 230 EUR
3 650 - 5 470 USD
Klubbat pris

Röd botten med stort polykromt mönster av blommor, träd, arabesker och påfåglar. Bred mörkblå huvudbård med blom- och bladranka.

Något slitage och smutsig, fläckar, möjligen påmålad, smärre skador och lagningar. Baksidan med smärre malskador, långsidorna med smärre trampveck.