1329
389232

ANTIK USHAK. 493,5 x 365 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
ANTIK USHAK. 493,5 x 365 cm.

Akvamarinfärgad botten med stor polykrom medaljong och hörnornament med blomslingor, blomställningar och reserver. Bred ljusgrön huvudbård med stor palmett-, blom- och bladranka.

Något ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar, lagning, smärre skador. Långsidorna med smärre trampveck.