1508
416991

FAT, porslin. Qing dynastin (1644-1912), med Qianlong sigillmärke.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris

Blå glasyr. Diameter 37 cm.

Slitage, undersidesnagg.