159
423056

Axel Ender

(Norge, 1853-1920)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Axel Ender
(Norge, 1853-1920)

AXEL ENDER (NORGE), olja på duk signerad Axel Ender.

Besök på hyttet, 75 x 110 cm

Smärre slitage längs den övre kanten.
Ytlig ålderskrackelyr.
Obetydlig fläck i mitten av motivet.
Duken bör spännas.