160
375184

Thorolf Holmboe

(Norge, 1866-1935)
Thorolf Holmboe, "Midnattsol Lofoten".

"Midnattsol Lofoten"

Signerad Th. Holmboe och daterad -07. Duk 91 x 120 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

4 720 - 5 660 EUR

4 850 - 5 810 USD

Klubbat pris:
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver och skulptur
+46 (0)709 17 99 93