21
404418

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Vårlandskap

Signerad O. Hermelin och daterad -92. Papp-pannå 30 x 46,5 cm.