408846

22. OLOF KRUMLINDE, Vy över Uppsala slott.

Signerad Olof Krumlinde och daterad 27/8 -80. Duk 37 x 59,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 2 389 - 2 987 EUR
Klubbat pris
16 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto