408846

22. OLOF KRUMLINDE, Vy över Uppsala slott.

Signerad Olof Krumlinde och daterad 27/8 -80. Duk 37 x 59,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 389 - 2 987 EUR
Klubbat pris
16 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto