349887

26. HUGO SALMSON, Svärmeri i parklandskap.

Signerad Hugo Salmson. Duk 60 x 47 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Sten Röings samling.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK / 7 168 - 8 363 EUR
Klubbat pris
52 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto