349887

26. HUGO SALMSON, Svärmeri i parklandskap.

Signerad Hugo Salmson. Duk 60 x 47 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Sten Röings samling.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK/7 168 - 8 363 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
63 700 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto