290
415652

Monogramisten V.S-Z

(Holland, 1600-tal)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 830 - 11 000 EUR
9 210 - 11 500 USD
Klubbat pris
155 000 SEK
Monogramisten V.S-Z
(Holland, 1600-tal)

Stilleben med remmare, silverbägare, citron och bröd i nisch

Signerad V. S-Z. Pannå 63,5 x 47 cm. Förgylld och bronserad gustaviansk ram.