294
403473
Willem van der Vliet, tillskriven
(1583-1642)

Mansporträtt, helfigur "Aetatis 22"

Monogramsignerad. Daterad Anno 1631. Pannå 51,5 x 39 cm.

Utropspris:

50 000 - 70 000 SEK

5 974 - 8 363 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Bukowski Auktioner, auktion 271, 25 sep 1929, kat nr 86, avp pl 27.

Proveniens

Bukowski Auktioner, auktion 271, 25 sep 1929, kat nr 86, avb pl 27.