Madeleine Pyk – en samling F769
335
401849

Italiensk skola 1600/1700

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
Italiensk skola 1600/1700

ITALIENSK SKOLA 1600/1700, Uppfodrad duk. Ej sign.

Den botfärdiga Magdalena. 109 x 88 cm.

Smärre krackelyr över hela duken. Ställvis smärre äldre retuscher.
Lättare ytsmuts samt smärre slitage längs kanterna.