45
417482

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 260 - 7 010 EUR
5 470 - 7 290 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Flodlandskap från Beaumont-le-Roger

Signerad Julia Beck och daterad 1909. Duk uppklistrad på papp-pannå 54 x 21 cm.

Proveniens

Fransk privatsamling.