62
406164

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
19 100 - 21 500 EUR
21 700 - 24 400 USD
Klubbat pris
145 000 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"Grand Canyon"

Signerad Widforss. Akvarell 45 x 60,5 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.