65
406166

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 810 - 3 270 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"Trees"

Signerad Widforss. Akvarell 36,5 x 52 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.