680
380867

SALTKAR. Älvdalen, 1800-talets början.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Tinguait. Fasetterat. Diam 6,2 cm.

Nagg.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.

Bukowskis Porfyrutställning 1985/86, Nr 155.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

58. Rolex, Explorer II, "Polar", ca 1991.
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK