69
406161

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"Vieille Ville, Menton"

Signerad G. Widforss och daterad 1912. Akvarell 47 x 29 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.