422623

68. GUNNAR WIDFORSS, Tunisisk moské.

Signerad Widforss och daterad 1919. Akvarell 44 x 18 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Konstnärens familj.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/1 194 - 1 433 EUR
Klubbat pris
14 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto