422623

68. GUNNAR WIDFORSS, Tunisisk moské.

Signerad Widforss och daterad 1919. Akvarell 44 x 18 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Konstnärens familj.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 1 195 - 1 434 EUR
Klubbat pris
14 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.